فیلم تکاپو

فیلم تکاپو

Hustle
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.4
محدوده سنی +13
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم تکاپو

فیلم تکاپو Hustle یک فیلم کمدی-درام ورزشی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲  به کارگردانی جرمیا زاگر، بر اساس فیلمنامه‌ای از تیلور ماترن و ویل فترز است.

در این فیلم آدام سندلر در نقش یک پیشاهنگ NBA بازی می کند که یک بازیکن خام اما با استعداد را در اسپانیا (خوانچو هرنانگومز) کشف می کند و سعی می کند او را برای درفت NBA آماده کند.

آنتونی ادواردز، بازیکن فعلی مینه‌سوتا تیمبرولوز، نقش آنتاگونیست اصلی، کرمیت ویلتز را بازی می‌کند. ملکه لطیفه، بن فاستر، رابرت دووال و هایدی گاردنر نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند، در حالی که لبرون جیمز از طریق بنر شرکت SpringHill خود به عنوان تهیه کننده عمل می کند.

فیلم تکاپو توسط نتفلیکس در 3 ژوئن 2022 منتشر شد.

فیلم تکاپو برای اولین بار مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و عملکرد

سندلر مورد تحسین قرار گرفت و برخی از بهترین نقدهای حرفه ای او تا

به امروز را دریافت کرد.

داستان:

استنلی سوگرمن یک پیشاهنگ بین‌المللی خسته برای فیلادلفیا ۷۶رز انجمن ملی بسکتبال است که در جاده‌ها در جستجوی ستاره‌های آینده زندگی می‌کند.

سفرهای مکرر او به همسرش ترزا و دخترش الکس آسیب وارد می کند. در حالی که رکس مریک صاحب 76ers او را دوست دارد، او از نظر فلسفی با پسر رکس وینسنت درگیر می شود.

رکس استنلی را به سمت کمک مربی ارتقا می دهد که به او اجازه می دهد در خانه با خانواده اش بماند. با این حال، همان شب، رکس از دنیا می رود و وینس سرپرست تیم می شود.

سه ماه بعد، وینس استنلی را به جایگاه خود به عنوان پیشاهنگ باز می گرداند و او را به خارج از کشور می فرستد تا ستاره جدیدی پیدا کند.

استنلی با هم تیمی سابق خود لئون ریچ ملاقات می کند که او را تشویق می کند تا 76ers را ترک کند و به عنوان یک نماینده بازیکن به او بپیوندد.

پس از اینکه برنامه استنلی برای شناسایی بازیکن دیگری در اسپانیا به نتیجه نمی رسد، او خود را در حال تماشای یک بازی محلی محلی می بیند که در آن بازیکن ناشناخته ای که استعدادی باورنکردنی از خود نشان می دهد مبهوت می شود.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم تکاپو

دست اندرکاران فیلم تکاپو

دیدگاه‌های فیلم تکاپو