فیلم گارفیلد

فیلم گارفیلد

The Garfield Movie
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.2
محدوده سنی +3
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم گارفیلد

فیلم گارفیلد The Garfield Movie یک فیلم کمدی پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی است که بر پایهٔ داستان‌های مصوری به همین نام از جیم دیویس ساخته شده‌است.

این فیلم توسط مارک دینال کارگردانی می‌شود و تهیه‌کنندگی آن برعهدهٔ کلمبیا پیکچرز، الکان انترتینمنت، در نخستین فیلم پویانمایی خود و دابل نگتیو است که از سوی گروه سینمایی سونی پیکچرز توزیع خواهد شد.

کریس پرت در نقش صداپیشگی گارفیلد، در کنار ساموئل ال. جکسون، وینگ ریمز، نیکلاس هولت، هانا وادینگهام و سسیلی استرانگ در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلمِ گارفیلد قرار است در ۲۴ مهٔ ۲۰۲۴ در ایالات متحده منتشر شود.

کریس پرت در نقش گارفیلد، یک گربهٔ نارنجیِ بدبین و تنبل که عاشق لازانیا است و از روز دوشنبه متنفر است.
ساموئل ال. جکسون در نقش ویک، پدر گارفیلد.

در ادامه…

در ۲۴ مهٔ ۲۰۱۶، اعلام شد که الکان انترتینمنت یک فیلم انیمیشن پویانمایی رایانه‌ای جدید در مورد فیلمِ گارفیلد را با تهیه‌کنندگی جان کوهن و استیون پی. وگنر بر پایهٔ فیلمنامه‌ای از مارک تورگوو و پل آ. کاپلان توسعه خواهد داد.

مارک دینال در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ به عنوان کارگردان معرفی شد و پیش‌تولید آن از ماه بعد آغاز شد.

در اوت ۲۰۱۹، ویاکام حقوق فیلمِ گارفیلد را به دست آورد و وضعیت فیلم در آن زمان نامشخص بود.

با این حال، دینال در دسامبر ۲۰۲۰ تأیید کرد که فیلم گارفیلد هنوز در حال تولید است.

کریس پرت در ۱ نوامبر ۲۰۲۱ به عنوان صداپیشهٔ شخصیت گارفیلد معرفی شد، و پویانمایی توسط دابل نگتیو، یک استودیوی جلوه‌های بصری و پویانمایی که قبلاً روی پویانمایی ران به اشتباه رفته کار می‌کرد.

این استودیو، فیلم را با الکان تولید خواهد کرد و سونی پیکچرز حق پخش جهانی فیلم را به جز چین حفظ خواهد کرد. بعداً اعلام شد که دیوید رینولدز، فیلمنامه‌نویسِ در جستجوی نمو، به فیلمنامه فیلم را خواهد نوشت.

دینال و رینولدز قبلاً در فیلم زندگی جدید امپراتور از دیزنی با هم کار کرده بودند. فرانک ولکر، صداپیشه، که از سال ۲۰۰۷ صداپیشگیِ گارفیلد را انجام داده‌است، از عدم تماس با او برای صداپیشگی این شخصیت ابراز ناامیدی کرد.

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های فیلم گارفیلد