انیمیشن داستان اسباب‌بازی 2

انیمیشن داستان اسباب‌بازی 2

Toy Story 2
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.9
محدوده سنی +3
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن داستان اسباب‌بازی 2

انیمیشن داستان اسباب‌بازی Toy Story 2 نام پویانمایی رایانه‌ای سال ۱۹۹۹ متعلق به شرکت پیکسار است.

این فیلم ادامه داستان اسباب‌بازی ساخته سال ۱۹۹۵ است و دومین قسمت از مجموعه داستان اسباب بازی میباشد. به نظر منتقدین سایت آی‌ام‌دی‌بی این انیمیشن دنباله‌سازی موفقی‌است که دقیقاً به اندازه فیلم قبلی‌اش قدرتمند است.

شایان ذکر است منتقدان از این فیلم به عنوان اثری تقریباً بی‌نقص یاد می‌کنند.

این فیلم از نظر انجمن فیلم آمریکا جزو۱۰ فیلم انیمیشن برتر جهان است. ادامه این فیلم تحت عنوانداستان اسباب‌بازی ۳ در سال ۲۰۱۰ اکران شد.

داستان:

داستان این انیمیشن سه بعدی از این قرارست که «اندی» به اردوی تابستانی می‌رود، «ال» – شخصی که مسئول یک انبار اسباب بازی است – «وودی» را می‌رباید و ماجراهای تازه‌ای شروع می‌شوند.

«باز لایت یر» اسباب بازی فضایی و دوست قدیمی «وودی» و دیگر اسباب بازی‌های اتاق «اندی» شامل یک سیب زمینی، سگ، دایناسور و خوک برای نجات «وودی» به دنبال او می‌روند.

اسباب بازی‌ها در این مسیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. آن‌ها باید قبل از رسیدن «اندی»، «وودی» را به خانه بازگردانند.

اما مشکل بزرگی وجود دارد و آن اینست که «ال» قصد دارد به زودی «وودی» را به موزه‌ای در ژاپن بفروشد.

وودی به خانه ال میرسد و با چند اسباب بازی که قبلاً با وودی در نمایش تلویزیونی بوده اند روبرو میشود آن ها عبارتند از دختر گاو چرون جسی اسب تکتاز و معدن یاب باز و بقیه به اسباب بازی فروشی ال میروند و بازی دیگر جای باز اصلی را میگیرد آن ها به موقع به خانه ال میرسند و به وودی در خواست برگش می کند ولی وودی قبول نمی‌کند و می خواهد به ژاپن برود ولی بعد به گروهش پیشنهاد می کند که به خانه اندی بروند مع ن یاب قبول نمی‌کند و تا فرود گاه حبسشان می کند اما با کمک بقیه به خانه بر می گردد.

انیمیشن داستان اسباب‌بازی 2 را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                            WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های انیمیشن داستان اسباب‌بازی 2