انیمیشن تیزپا

انیمیشن تیزپا

Bolt
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.8
محدوده سنی +3
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن تیزپا

انیمیشن تیزپا Bolt نام پویانمایی محصول کمپانی والت دیزنی می‌باشد که به کارگردانی کریس ویلیامز و بایرون هاوارد ساخته شده‌است. از دیگر ساخته‌های این دو کارگردان می‌توان به گیسوکمند اشاره کرد.

داستان:

داستان انیمیشن دربارهٔ یک سگ سفید آمریکایی از نژاد شفرد (چوپان) به نام تیزپا (با صدای جان تراوولتا) است که صاحب او دختر بچه ای به نام پنی است،تیزپا بیشتر زندگی خودش را در یک سریال تلویزیونی در نقش یک سگ قهرمان بازی کرده‌است ولی بر اثر یک حادثه از گروه جدا شده و در خیابان‌های نیویورک سرگردان می‌شود.

او به همراه یک گربه و یک همستر در جستجوی راه خانه است و در همین راه است که تیزپا متوجه می‌شود که او واقعاً یک قهرمان قدرتمند نیست و قادر به انجام دادن کارهای خارق‌العاده نیست و از خودش ناامید می‌شود اما با کمک دوستش راینو (همستر) به خودش اعتماد می‌کند و دوباره در جستجوی گربه می‌افتد و با نجات او از محل نگهداری حیوانات به دنبال تیزپا برای پیدا کردن پنی به هالیوود می‌روند اما تیزپا وقتی به آنجا می‌رسد پنی را در حال بازی کردن با سگ دیگری می‌بیند و با ناراحتی از آن جا برمیگردد اما گربه می‌داند که پنی تیزپا را دوست دارد می‌رود تا این را به نیز پا بگوید ولی او باور نمی‌کند.

در همین حین، صحنه فیلمبرداری آتش میگیرد و پنی در صحنه گرفتار میشود. تیزپا متوجه شده و به کمک پنی میرود و او را نجات می دهد.

در ادامه…

در ابتدا انیمیشن تیزپا قرار بود با عنوان سگ آمریکایی ساخته شود و نویسندگی و کارگردانی آن را کریس سندرز بر عهده داشت.

در نهایت ، سندرز از پروژه حذف شد و کریس ویلیامز و بایرون هوارد جایگزین وی شدند.

طرح قبلی فیلم داستان سگی به نام هنری ، ستاره مشهور تلویزیون را روایت می کرد ، که روزی خود را در صحرای نوادا با گربه ای یکپارچه و یک خرگوش بزرگ و رادیواکتیو که خود در جستجوی خانه های جدید هستند گرفتار کرده است.

انیمیشن تیزپا را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                    WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های انیمیشن تیزپا