انیمیشن مهاجرت

انیمیشن مهاجرت

Migration
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.7
محدوده سنی +3
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن مهاجرت

انیمیشن مهاجرت Migration فیلم پویانمایی رایانه‌ای کمدی ماجراجویی آمریکایی به کارگردانی بنجامین رنر، کارگردانی مشترک گایلو هومزی و نویسندگی مایک وایت است. این فیلم که توسط ایلومینیشن تهیه و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده‌است، صداپیشگی کمیل نانجیانی، الیزابت بنکس، آکوافینا، کیگان-مایکل کی، دیوید میچل، کارول کین، کاسپار جنینگز، تری گزال و دنی دویتو را همراه دارد.

داستان یلم خانواده ای از مرغابی‌های سرسبز را دنبال می‌کند که سعی دارند پدر بیش از حد محافظ خود را متقاعد کنند که به تعطیلات بروند و سعی کنند از نیوانگلند، از طریق نیویورک سیتی و به سوی جامائیکا مهاجرت کنند.

ایلومینیشن تولید فیلم را در فوریه ۲۰۲۲ اعلام کرد و رنر، هومزی و وایت به ترتیب به عنوان کارگردان‌ها و نویسنده استخدام شدند.

رنر که پیش از این کارگردانی فیلم‌های انیمیشن سنتی را بر عهده داشت، وظیفه داشت سبک طراحی ساده‌اش را برای یک نسخه رایانه‌ای اقتباس کند. در استخدام رنر، رئیس استودیو و تهیه‌کننده کریس ملداندری به دنبال تمرکز بر دیدگاه یک فیلمساز برای پروژه در مقایسه با فیلم‌های اخیر ایلومینیشن بود.

جان پاول موسیقی متن را ساخته‌است که دومین همکاری او با ایلومینیشن پس از لوراکس (۲۰۱۲) است.

مهاجرت در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۳ در تورین به نمایش درآمد و در ۲۲ دسامبر همان سالدر ایالات متحده اکران شد.

این فیلم نقدهای عموماً مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و فروش جهانیِ بیش از ۲۲۱ میلیون دلاری داشته‌است.

در ادامه…

مهاجرت در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ منتشر شد.

این فیلم قبلاً قرار بود در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ منتشر شود،اما به تاریخ اکران کنونی آن انتقال یافت و روبی گیلمن، کراکن نوجوان از دریم‌ورکس انیمیشن، جایگاه انتشار آن را گرفت.

در ۱۴ ژوئن ۲۰۲۳، ایلومینیشن پیش نمایش ۲۵ دقیقه ای ویژه ای از مهاجرت را در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی ارائه داد و رنر و تهیه‌کننده کریس ملداندری در این رویداد حضور داشتند.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران انیمیشن مهاجرت

دست اندرکاران انیمیشن مهاجرت

دیدگاه‌های انیمیشن مهاجرت