انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3

انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3

Kung Fu Panda 3‎
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.1
محدوده سنی +3
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3

انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3 Kung Fu Panda یک پویانمایی رایانه‌ای در سبک کمدی ووشیا اکشن به کارگردانی جنیفر یو نلسون و آلساندرو کارلونی است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده‌است.

این فیلم سومین قسمت از مجموعه پاندای کونگ‌فوکار می‌باشد.

این فیلم دنباله ای بر پاندای کونگ فوکار و پاندای کونگ فوکار ۲ است.

داستان:

پو (جک بلک) که پس از گذراندن تمرین‌های طاقت فرسای استاد شیفو (داستین هافمن) توانسته به یک جنگجوی کامل تبدیل شود، در مسیر تبدیل شدنش به پاندای افسانه‌ای، به پاندای دیگری به نام لی (برایان کرانستون) برمی‌خورد. پاندایی که به دنبال فرزند گمشده اش می‌گردد و این فرزند گمشده کسی نیست جز پو.

پس از این آشنایی، لی توضیح می‌دهد که شن طاووس نتوانسته تمام پانداها را به قتل برساند و عده ای از آنها زنده مانده‌اند و در مکانی مخفی در حال زندگی هستند (که در آخرین سکانس فیلم دوم نیز به این قضیه اشاره شده).(انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3)

پو با پانداهای دیگری آشنا می‌شود و رفته رفته با نحوه زندگی دیگر پانداها نیز آشنا شود. اما ظهور یک موجود خطرناک به نام کای (جی.کی. سیمونز) که قصد دارد شی این پانداها وحیوانات دیگر را بگیرد کای شئ تمام استادها یعنی استاد شیفو، مانتیس، میمون، لک لک، افعی راگرفت و پو تصمیم گرفت یک بار دیگر به با پلیدی مقابله کند تصمیمی که اینبار پای خانواده‌ای واقعی او را به میان می‌آورد و….

این انیمیشن را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                    WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3