انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

How to Train Your Dragon
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 8.1
محدوده سنی +3
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم How To Train Your Dragon نام یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی در سبک اکشن فانتزی به کارگردانی کریس سندرز و دین دبلوا است که بر اساس رمانی به همین نام و به قلم کرسیدا کاول ساخته شده و محصول شرکت دریم‌ورکس انیمیشن است.

این فیلم توسط پارامونت پیکچرز در ۲۶ مارس ۲۰۱۰ اکران شد. جی باروشل، جرارد باتلر، کریگ فرگوسن، آمریکا فررا، جونا هیل، کریستوفر مینتس-پلس، تی جی میلر و کریستن ویگ از صداپیشگان این انیمیشن هستند.

داستان انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم که در دنیای افسانه‌ای واکینگ‌ها در سرزمینی به نام برک که مدام مورد حمله اژدهایان قرار می‌گیرد، اتفاق می‌افتد؛ درباره یک وایکینگ‌ نوجوان به نام هیکاپ است که آرزو دارد طبق سنت قبیله‌اش به یک اژدها‌کش تبدیل شود.

داستان:

داستان این فیلم که بر اساس رمانی از کرسیدا کوول نوشته شده‌است و دربارهٔ یک وایکینگ جوان بنام «هیکاپ» است که در سرزمینش (برک) مدام مورد حمله اژدهایان قرار می‌گیرد و مردم این سرزمین (وایکینگ‌ها) شجاعانه به جنگ با اژدهایان می‌پردازند؛ ولی هیکاپ توانایی جنگیدن با آنان را ندارد و حتی اگر هم داشته باشد، (به خاطر جثه کوچکش) اجازه ندارد اینکار را بکند.

در این بین، اژدهایی وجود دارد بنام «خشم شب» که از همه اژدهایان دیگر خطرناک‌تر و وحشتناک‌تر است که هیچ وایکینگی تا بحال موفق به کشتن او نشده‌است.

هیکاپ که پدرش رئیس وایکینگ‌ها است، یک شب که اژدهایان حمله کرده‌بودند، مخفیانه به کمین اژدهایی می‌نشیند و به‌طور اتفاقی یک خشم شب را به‌دام می‌اندازد و این اژدها به جایی دوردست می‌افتد.

رئیس قبیله وایکینگ‌ها برای جلوگیری از حملات اژدهایان با کشتی به

جستجوی لانه اژدهایان می‌رود و در غیاب او هیکاپ به اصرار پدرش، در

تمرین‌های اژدها کشی شرکت می‌کند و در این بین با خشم شبی که

بدام انداخته بود، دوست می‌شود و اسم او را «بی دندان» می‌گذارد و با

شناخت تدریجی نقطه ضعف‌های بی دندان موفق به شکست دادن

اژدهایانی می‌شود که در زمین تمرین وجود داشتند.

انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                                WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم