فیلم احضار ۲

فیلم احضار ۲

The Conjuring 2
امتیاز تلموند 1
: 7.3
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم احضار ۲

احضار ۲ The Conjuring 2 یک فیلم در ژانر فراطبیعی ترسناک، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به کارگردانی جیمز وان است.

فیلم احضار ۲ دنبالهٔ فیلم ترسناک احضار می‌باشد که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته به نام‌های اِد و لورِن وارن (بر اساس واقعیتی نقل شده از همین زوج) را ایفا می‌کنند. احضار ۲ در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ توسط برادران وارنر اکران شد.

دنباله فیلم با عنوان احضار: شیطان مرا وادار کرد در ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شد. در ضمن کارگردان این فیلم هم مایکل چاوز است.

در شمال لندن، یک مادر به تنهایی ۴ فرزندش را در خانه‌ای بزرگ می‌کند که توسط ارواح خبیث محاصره شده‌است.

حال لورین و اِد وارن تصمیم گرفته‌اند به کمک او بروند.اد و لورن به کمک این

خانواده میروند قبل این اتفاقات لورن خوابی میبیند که راهبه ای ناشناس

اورا میتراسند و اد را میکشد .

سپس فیلم به لندن به سال 1977 باز میگردد جایی که یک خانواده با 4 فرزندش در آن زندگی میکنند جنت دختر کوچک خانواده با برگه ایی که مخصوص احضار روح است بازی میکند اینکار باعث میشود بیل ویلکینز صاحب قبلی خانه که مرده است احضار شود و باعث اذیت خانواده گردد .

روح او در بدن دختر نفوذ کرده و قصد بیرون کردن آنها از خانه را دارد پس از ترس ایجاد شده آنها با پلیس اطلاع میدهند که پلیس با شرایط ماورطبیعه برخورد میکند و به آنها پیشنهاد میدهند از کلیسا کمک بگیرند سپس کار به برنامه تلویزیونی میکشد و روح بیل در جلوی دوربین در بدن جنت نفوذ که و خود را نشان میدهد .

در ابتدا برخی کارشناسان فکر میکنند که خانواده در حال فریبکاری است.

فیلم احضار ۲ فروش ۳۲۰ میلیون دلاری موفقی داشت. به‌همین جهت نسخه جدید فیلم احضار قرار است تولید شود و نسخه سوم این فیلم، براساس یکی از کتاب‌های اد وارن روایت خواهد شد، که قرار است این فیلم در سال ۲۰۲۱ اکران شود. وظیفه نوشتن فیلم‌نامه بر عهدهٔ دیوید لزلی جانسون یکی از نویسندگان احضار ۲ خواهد بود.

فیلم احضار ۲ را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                    WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم احضار ۲

دیدگاه‌های فیلم احضار ۲