فیلم بیداری

فیلم بیداری

Awake
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 4.8
محدوده سنی +17
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم بیداری

فیلم بیداری Awake یک فیلم هیجان انگیز علمی تخیلی 2021 آمریکایی ، به کارگردانی مارک راسو ، از فیلمنامه ای است که او در کنار سارا امبروسیو و جوزف راسو نوشته است.

در این فیلم جینا رودریگز ، جنیفر جیسون لی ، بری پپر ، فین جونز ، شامیر

اندرسون ، آریانا گرینبلات ، فرانسیس فیشر ، الیاس ادراکی ، لوسیوس

هویوس و گیل بلوس بازی می کنند.

فیلم بیداری توسط Netflix در 9 ژوئن 2021 منتشر شد.

به طور کلی پاسخ انتقادی منفی دریافت کرد.

داستان:

پزشک سابق ارتش ایالات متحده و معتاد در حال بهبودی ، جیل آدامز ، به عنوان نگهبان در کالج محلی کار می کند ، جایی که برای فروش دارو از آزمایشگاه تحقیقاتی می دزدد. پس از تغییر کار ، او فرزندان خود ، نوح و ماتیلدا ، را از مادربزرگشان ، دوریس ، می گیرد.

هنگام رانندگی ، اتومبیل آنها قدرت خود را از دست می دهد و توسط یک ماشین دیگر به دریاچه برخورد می کند. ماتیلدا غرق می شود اما توسط یک افسر پلیس احیا می شود که نشان می دهد همه چیزهایی که از برق استفاده می کنند خراب است.

در بیمارستان ، آنها می آموزند که بیماران کما بیدار شده اند. آنها به خانه برمی گردند ، اما جیل ، نوح و دوریس نمی توانند بخوابند ، و نوح می گوید ستاره هایی را می بیند که جیل آنها را ماهواره می داند.

در راه رفتن به محل کار ، جیل مشاهده می کند که کل محله بیدار است. در آنجا ، روانپزشک ، دکتر مورفی ، توضیح می دهد که به نظر می رسد مردم دیگر قادر به خوابیدن نیستند.

بنابراین ، آنها به زودی از علائم کم خوابی رنج می برند. تنها استثناء شناخته شده یک پیرزن است که آنها به امید یافتن درمانی برای این بیماری در حال تحصیل هستند.

جیل به یاد می آورد که ماتیلدا نیز می تواند بخوابد ، و او برای یافتن او به

خانه می شتابد و متوجه می شود که او در کلیسا است.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم بیداری

دیدگاه‌های فیلم بیداری