فیلم بی‌خوابی

فیلم بی‌خوابی

Insomnia
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.2
محدوده سنی +17
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم بی‌خوابی

فیلم بی‌خوابی Insomnia یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی آمریکایی محصول سال 2002 به کارگردانی کریستوفر نولان و نویسندگی هیلاری سیتز است.

بازسازی فیلم نروژی با همین نام در سال 1997 ، آل پاچینو ، رابین ویلیامز و هیلاری سوانک با بازی ماورا تیرنی ، مارتین دانوان ، نیکی کت و پل دولی در آن نقش های اصلی را بازی می کنند.

این فیلم درباره دو کارآگاه قتل لس آنجلسی است که در مورد قتل در

Nightmute ، آلاسکا تحقیق می کنند.

فیلم بی‌خوابی که در 24 مه 2002 منتشر شد ، بیش از 113 میلیون دلار

در سراسر جهان با بودجه تولید 46 میلیون دلار درآمد داشت و به دلیل

فیلمنامه ، فیلمبرداری ، کارگردانی و بازیگری ، به ویژه بازیهای پاچینو و

ویلیامز ، تحسین منتقدان را دریافت کرد.

داستان:

در شهر ماهیگیری کوچک Nightmute ، آلاسکا ، کی کانل 17 ساله به قتل می رسد. کارآگاهان پلیس لس آنجلس (LAPD) ، ویل دورمر و هاپ اکهارت ، به درخواست فرمانده پلیس نیباک ، همکار قدیمی دورمر ، برای کمک به پلیس محلی در تحقیقات خود اعزام می شوند.

الی بور ، کارآگاه جوان محلی که از طرفداران کارهای تحقیقاتی دورمر نیز

هست ، هنگام ورود آنها را برمی دارد.

در لس آنجلس ، امور داخلی در حال بررسی یکی از پرونده های گذشته دورمر است. اکهارت در حال پرواز به آلاسکا فاش می کند که وی در ازای مصونیت علیه دورمر شهادت می دهد ، که دورمر در پاسخ می گوید بسیاری از جنایتكارانی كه او را با استفاده از شواهد مشكوك به مجازات آنها كمك كرده است در صورت بازگشایی پرونده های آنها آزاد می شوند.

دورمر قاتل را در محل جنایت دنبال می کند ، اما مظنون به مه می گریزد و یکی از افسران پلیس را از ناحیه پا شلیک می کند. دورمر چهره ای را در مه مشاهده می کند و با سلاح پشتیبان خود شلیک می کند.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم بی‌خوابی

دیدگاه‌های فیلم بی‌خوابی