فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز

فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز

Insidious: The Red Door
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.0
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز

فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز  Insidious: The Red Door یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی به کارگردانی پاتریک ویلسون در نخستین کارگردانی خود با فیلمنامه‌ای از اسکات تیمز از داستانی اثر لی ونل، خالق این مجموعه است.

این فیلم دنباله مستقیم توطئه‌آمیز (۲۰۱۰) و توطئه‌آمیز: قسمت ۲ (۲۰۱۳) است و به عنوان پنجمین قسمت از مجموعه‌فیلم توطئه‌آمیز و همچنین پنجمین قسمت از نظر زمانی عمل می‌کند.

ویلسون، تای سیمپکینز و رز بیرن نقش‌های خود را از این مجموعه‌فیلم تکرار می‌کنند و پیتر داگر، سینکلر دانیل و هیام عباس در نقش‌های مکمل به بازیگران می‌پیوندند.

پس از اکران توطئه‌آمیز: آخرین کلید در سال ۲۰۱۸، بلوم‌هاوس پروداکشنز امکاناتی را برای تولید فیلم‌های آینده در این فرنچایز دنبال کرد، از جمله یک تقاطع با مجموعه‌فیلم شوم.

در اکتبر ۲۰۲۰، استودیو اعلام کرد که ویلسون کارگردانی و بازی در فیلم جدید را بر عهده خواهد داشت و تیمز فیلمنامه را بر اساس داستانی از ونل می‌نویسد.

این فیلم در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز اکران خواهد شد.

داستان:

ده سال پس از پایان دو فیلم اول قبلی، جاش لمبرت (پاتریک ویلسون) به سمت شرق می‌رود تا پسرش دالتون (تای سیمپکینز) را به دانشگاهی بی‌نظیر بفرستد.

با این حال، رؤیای کالج‌رفتن دالتون زمانی به یک کابوس تبدیل می‌شود که شیاطین سرکوب‌شدهٔ گذشتهٔ او به‌طور ناگهانی برمی‌گردند و هر دو را تحت تعقیب قرار می‌دهند.

در ادامه…

پس از اکران و موفقیت توطئه‌آمیز: آخرین کلید در گیشه، یک دنباله وارد ساخت شد.

جیسون بلام تهیه‌کننده به تقاطع با شوم ابراز علاقه کرد.

در ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ اعلام شد که دنبالهٔ مستقیم توطئه‌آمیز و توطئه‌آمیز: قسمت ۲ با کارگردانی پاتریک ویلسون در اولین کارگردانی او از روی فیلمنامه‌ای که اسکات تیمز بر اساس داستانی از لی ونل نوشته بود، در دست ساخت است.

ویلسون و تای سیمپکینز نقش‌های خود را از دو فیلم نخست تکرار خواهند کرد.

فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز ابتدا قرار بود با عنوان توطئه‌آمیز: ترس از تاریکی اکران شود، اما در مارس ۲۰۲۳ اعلام شد که عنوان آن به توطئه‌آمیز: در قرمز تغییر یافته‌است.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز

دست اندرکاران فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز

دیدگاه‌های فیلم توطئه‌آمیز: در قرمز