فیلم خودجوش

فیلم خودجوش

Spontaneous
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.5
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم خودجوش

فیلم خودجوش Spontaneous یک فیلم کمدی سیاه رمانتیک علمی تخیلی 2020 آمریکایی است که توسط برایان دافیلد نوشته و کارگردانی شد ، در اولین کارگردانی خود.

در این فیلم کاترین لانگفورد ، چارلی پلامر ، هیلی لا ، پایپر پرابو ، راب هوبل و ایوون اورجی بازی می کنند.

فیلم خودجوش در 2 اکتبر 2020 در یک نسخه محدود منتشر شد و پس از آن فیلم درخواستی در 6 اکتبر 2020 توسط پارامونت پیکچرز منتشر شد.

داستان:

در طول یک کلاس حسابداری ارشد در کاوینگتون ، دانش آموز ارشد کتلین بطور غیرقابل توضیح منفجر می شود و دانش آموزان اطراف و کلاس درس را با خون پاشیده است.

پلیس در حین تحقیقات کلاس را بازداشت می کند ، اما جدا از رد حمله ، نمی تواند علت انفجار را مشخص کند. در حین بازداشت ، دانش آموز ارشد مارا (کاترین لنگفورد) به کلاس پیشنهاد می دهد که ممکن است دوباره اتفاق بیفتد ، احساسی که همسالان او آن را جدی گرفته اند.

پس از آن ، شخصی ناشناس به او پیام می دهد و ادعا می کند که چندین سال با او درگیر بوده است: مارا فوراً از تکنسین می خواهد تا عکس دیکی ارسال نکند ، که فرد با عکس ریچارد نیکسون پاسخ می دهد.

در ژوئن 2016 ، اعلام شد Awesomeness Films حق فیلم خودجوش را به دست آورده است ، و برایان دافیلد فیلمنامه را بر اساس رمانی به همین نام از آرون استارمر نوشته است. برایان رابینز و مت کاپلان زیر پرچم تولید خواهند کرد ، در حالی که نیکی کورتس زیر پرچم تولیدات حزب ژوراسیک خود تولیدخواهد کرد.

در دسامبر 2017 ، کاترین لنگفورد به گروه بازیگران فیلم پیوست.

در ژانویه 2018 ، چارلی پلامر و هیلی لا به گروه بازیگران فیلم پیوستند.

در فوریه 2018 ، پایپر پرابو ، راب هوبل ، ایوون اورجی ، لاین مک نیل ، کلایو

هالووی ، بزون رودن و کریس شیلدز به گروه بازیگران فیلم پیوستند.

فیلم خودجوش را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                      WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های فیلم خودجوش