فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

Justice League Snyder Cut
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 8.1
محدوده سنی +17
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر Justice League Snyder Cut یک فیلم آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر است که به عنوان نسخهٔ برش کارگردان فیلم لیگ عدالت (۲۰۱۷) به‌شمار می‌رود.

این نسخه به دلیل ترک ناگهانی فیلم توسط کارگردان فیلم زک اسنایدر و تغییر کارگردان (جاس ویدون) باعث شد که صحنه‌هایی از آن حذف شود و بخش‌های زیادی دوباره فیلمبرداری شود که باعث شد نسخهٔ جاس ویدون با واکنش های منفی هواداران و منتقدان همراه شود و پس از سه سال از اکران و درخواست مکرر هواداران از برادران وارنر برای پخش نسخهٔ دستکاری نشده و اولیه که توسط زک اسنایدر کارگردانی شده بود، وارنر تصمیم گرفت آن را در اوایل سال ۲۰۲۱ اکران کند.

در ابتدا قرار بود فیلم به صورت یک مینی‌سریال چهار قسمتی پخش شود و

هر قسمت یک ساعت طول بکشد.

اما وارنر از این کار منصرف شد.

فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر از طریق سرویس اچ‌بی‌او مکس پخش شد و مدت زمان آن حدوداً چهار ساعت است.

این بازسازی ۷۰ میلیون دلار هزینه برای ساخت صحنه‌ها و جلوه‌های نو در

پی داشت.

داستان:

بروس وین، در تلاش است تا فداکاری سوپرمن را بی‌نتیجه نگذارد.

او با همکاری دایانا پرینسس، در تلاش برای گردآوری تیمی از ابرانسان‌هاست تا از زمین در مقابل حمله‌ای فاجعه‌بار جلوگیری کنند.

مأموریت سخت‌تر از آنچه بروس وین فکرش را می‌کرد، از آب درمی‌آید؛ چرا که به منظور تشکیل این تیم هر کدام از اعضا باید با شیاطینی که آن‌ها را عقب می‌زنند، مقابله کنند.

حال بتمن، واندر وومن، آکوامن، فلش و سایبورگ گرد هم آمده‌اند. هرچند ممکن است دیگر برای متوقف کردن استپن‌ولف، دیساد و دارک‌ساید و اهداف شومشان دیر شده باشد!

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر

دیدگاه‌های فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر