فیلم ناخوانده

فیلم ناخوانده

Unwelcome
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 4.9
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم ناخوانده

فیلم ناخوانده (به انگلیسی: Unwelcome) یک فیلم ترسناک عامیانه محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جان رایت، نویسندگی مشترک رایت و مارک استی است. هانا جان کامن، داگلاس بوث، جیمی لی اودانل، کولم مینی و کریستین نایرن در این فیلم بازی می کنند.

فیلم ناخوانده در ایرلند و بریتانیا در 27 ژانویه 2023 توسط برادران وارنر منتشر شد.

داستان:

زوج جوان جیمی و مایا با هم در لندن زندگی می کنند. جیمی پس از فهمیدن باردار بودن مایا، با او جشن می گیرد تا آنها مورد حمله گروهی از هوسبازان قرار گیرند.

مایا سالم مانده است.

پس از حمله، جیمی و مایا از این فرصت استفاده می‌کنند و به خانه‌ای جدید در روستایی ایرلند نقل مکان می‌کنند که از عمه بزرگ جیمی، مایو، پس از مرگ او به ارث رسیده است.

خانه به مقداری کار نیاز دارد، و آنها را وادار کرد تا خانواده محلی ویلان را به عنوان سازنده استخدام کنند.

آنها با هشدار نیام، دوست قدیمی عمه جیمی، نگران هستند که باید هر شب برای کلاه قرمزهایی که در جنگل زندگی می کنند، یک جگر در باغ پشتی خانه بگذارند، اما آن را به عنوان یک غذای بی ضرر بپذیرند.

از آنجایی که جیمی و مایا زمان بیشتری را در خانه سپری می‌کنند، متوجه می‌شوند که مایو خودش یک بچه را از دست داده، دخترش زمانی که دختر به سختی دو سال داشت ناپدید شد و جسد هرگز پیدا نشد.

نیام داستانی قدیمی را برای مایا تعریف می کند مبنی بر اینکه نوزاد به عنوان بخشی از معامله با کلاه قرمزها برای نجات جان پدر کودک گم شده است، اما مایا از خود می پرسد که آیا کودک در یک حمله افسردگی پس از زایمان کشته شده است.

ویلان ها به زودی خود را خشن و آشفته نشان می دهند.

بچه‌های کوچک‌تر آیسلینگ و کیلیان اغلب اقلام کوچک را از خانه می‌دزدند، و پسر بزرگ‌تر Eoin اغلب توسط “بابا” Whelan مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

در یک نقطه، مایا توسط یک سگ به داخل چوب اغوا می شود، جایی که او یک زیارتگاه سنگی برای کلاه قرمزها پیدا می کند.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم ناخوانده

دیدگاه‌های فیلم ناخوانده