فیلم نامقدس

فیلم نامقدس

امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 5.1
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم نامقدس

فیلم نامقدس  The Unholy یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر ترسناک-فراطبیعی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی ایوان اسپیلوتوپولوس در اولین کارگردانی خود که براساس رمان معبد نوشته جیمز هربرت در سال ۱۹۸۳ ساخته شده‌است.

بازیگران اصلی فیلم نامقدس جفری دین مورگان، کیتی اسلتون، ویلیام سدلر، دیوگو مورگادو، کریکت براون و کری الویس هستند.

این پروژه که در ابتدا با عنوان معبد (به انگلیسی: Shrine) نامگذاری شده بود، در دسامبر ۲۰۱۸ اعلام شد و سونی پیکچرز از رمان هربرت به همین نام اقتباس کرد.

معرفی بازیگران بین سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ اعلام شد و فیلم‌برداری اصلی در بوستون آغاز شد، اما در ۱۴ مارس ۲۰۲۰، فیلمبرداری به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ به حالت تعلیق درآمد.

داستان:

دخترکی که خوب نمیشود بعد از دیدار با مریم مقدس هم خوب می شنود و هم می تواند به خوبی حرف بزند؛ حتی می تواند بیماران را نیز شفا می دهد. وقتی همه مردم برای دیدن معجزات او به پیشش می روند این سوال پیش می آید که اینها کار مریم مقدس است یا پای نیروهای شیطانی در میان است؟

در 3 دسامبر 2018 ، Deadline گزارش داد که Screen Gems و Sam Raimi تولید کننده Shrine ، اقتباسی از فیلم رمان ترسناک جیمز هربرت به همین نام ، و ایوان اسپلیوتوپولوس نویسندگی فیلمنامه و اولین کارگردانی خود را خواهند کرد.

در 18 سپتامبر 2019 ، جفری دین مورگان در فیلم انتخاب شد.

در 12 نوامبر 2019 ، جوردانا بروستر به گروه بازیگران فیلم پیوست.

در 27 فوریه 2020 ، کتی اسلتون ، ویلیام سادلر ، دیوگو مورگادو ، کریکت براون ، مارینا مازپا ، کریستین آدامز ، بیتس وایلدر و کری الوز به بازیگران فیلم پیوستند و اسلتون جایگزین بروستر شد.

در مارس 2021 ، عنوان جدید فیلم نامقدس ،  به همراه یک تریلر و

تاریخ اکران برنامه ریزی شده در 2 آوریل 2021 اعلام شد.

فیلم نامقدس را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                    WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم نامقدس

دیدگاه‌های فیلم نامقدس