فیلم وینی دِ پو: خون و عسل

فیلم وینی دِ پو: خون و عسل

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 3.7
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم وینی دِ پو: خون و عسل

فیلم وینی دِ پو: خون و عسل Winnie-the-Pooh: Blood and Honey فیلمی اسلشر و مستقل به نویسندگی و کارگردانی ریس فریک-واترفیلد است که در آن امبر دوگ تورن، ماریا تیلور، دانیل رونالد، ناتاشا توسینی، می کلی، پائولا کویز، ناتاشا رز میلز، نیکولای لئون، کریگ دیوید داوست و کریس کوردل ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم که به عنوان بازگویی ترسناک از مجموعه‌کتاب‌های کودکانهٔ وینی د پو اثر آلن الکساندر میلن و ای. اچ. شپرد عمل می‌کند، به دو شخصیت انسان‌نمای «وینی د پو» و «پیگلت» می‌پردازد، که پس از بازگشت «کریستوفر رابین» بالغ از دانشگاه، اکنون به قاتلان زنجیره‌ای تشنهٔ خون تبدیل شده‌اند و یک وحشیگری مرگبار را آغاز می‌کنند.

توسعه این فیلم زمانی آغاز شد که نخستین کتاب وینی د پو در ۱ ژانویه ۲۰۲۲ در ایالات متحده وارد مالکیت عمومی شد، به این معنی که شرکت والت دیزنی دیگر حقوق انحصاری فیلم را برای شخصیت‌هایی که برای نخستین بار در کتاب به تصویر کشیده بود، ندارد.

این فیلم در ۲۴ مهٔ ۲۰۲۲ اعلام شد و با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد، زیرا مفهوم آن دربرگیرنده شخصیتی است که به عنوان «نماد محبوب دوران کودکی» شهرت پیدا کرده‌است، و توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرد.

یک دورهٔ تصویربرداری ده‌روزه در جنگل اش‌داون در شرق ساسکس، انگلستان انجام شد که به عنوان الهام‌بخش «جنگل صد هکتاری» محیط داستان‌ها عمل می‌کند.

وینی-د-پو: خون و عسل در ابتدا برای انتشار در یک رویداد سراسری یک‌شبه در ایالات متحده برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل محبوبیتش به یک اکران بزرگ جهانی گسترش یافت.

این فیلم در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۳ در مکزیک و در ۱۵ فوریه در ایالات متحده به صورت سینمایی اکران شد.

این فیلم به دلیل بودجه کم و ارزش‌های تولیدی، و همچنین کمبود داستان و خلاقیت نقدهای منفی از سوی منتقدان دریافت کرد.

این فیلم ۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته‌است.

داستان:

کریستوفر رابین در دوران کودکی خود با وینی د پو، پیگلت و دوستانشان دوست شد و بازی می‌کرد و همچنین برای آنها غذا تهیه می‌کرد.

او رشد می‌کند، و این ملاقات‌ها و همچنین عرضه مواد غذایی نادرتر می‌شود و باعث می‌شود پو و دیگران به‌طور فزاینده‌ای گرسنه و ناامید شوند.

وقتی کریستوفر به کالج می‌رود، بازدیدها به‌طور کامل متوقف شده و باعث می‌شود که پو و پیگلت کاملاً وحشی و بی بند و بار شوند و در نتیجه ایور و سایرین در مقطعی کشته و خورده شوند.

کریستوفر رابین اکنون در کنار همسر جدیدش به جنگل بازگشته است، به این امید که او را به دوستان قدیمی خود معرفی کند.

با احساس خیانت، پو و پیگلت به جنایت مرگبار گروهی از دختران دانشگاهی می‌پردازند که در یک کلبه روستایی ساکن هستند.

فیلم‌های پیشنهادی

دیدگاه‌های فیلم وینی دِ پو: خون و عسل