فیلم پروژه آدام

فیلم پروژه آدام

Adam Project
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.8
محدوده سنی +13
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم پروژه آدام

فیلم پروژه آدام The Adam Project یک فیلم اکشن علمی-تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی شاون لوی بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته جاناتان تروپر، تی. نولین، جنیفر فلکت و مارک لوین.

در این فیلم رایان رینولدز، واکر اسکوبل، مارک روفالو، جنیفر گارنر، کاترین کینر و زوئی سالدانا به ایفای نقش می پردازند. خلاصه داستان خلبانی از آینده را دنبال می کند که به گذشته برمی گردد و با جوان تر خود روبرو می شود.

تولید فیلم پروژه آدام برای اولین بار در سال 2012 با حضور تام کروز آغاز شد.

این فیلم سپس به جهنم توسعه سقوط کرد تا اینکه نتفلیکس حق پخش را به دست آورد.

فیلمبرداری در نوامبر 2020 آغاز شد و در مارس 2021 به پایان رسید. این فیلم در 11 مارس 2022 در نتفلیکس منتشر شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

داستان:

آدام (با بازی رایان رینولدز) در جریان سرقت یه هواپیمای جت در سال ۲۰۵۰، مورد تعقیب قرار می‌گیرد و در تلاش برای فرار، مختصات زمانی را اشتباه ثبت کرده و به زمان گذشته-سال ۲۰۲۲- بازمی‌گردد.

در این سال، آدام با خودش که نوجوانی ۱۲ ساله است دیدار می‌کند. پس از آن، هر دو آدام به سال ۲۰۱۸ سفر میکنند تا مانع تحقیقات پدرشان در مورد سفر در زمان بشوند.

ادامه…

این پروژه، در ابتدا یک اسکریپت بود که توسط تی. اس نولین نوشته شده‌است، در ابتدا با نام Our Adam Is Adam در اکتبر ۲۰۱۲ اعلام شد.

کمپانی پارامونت پیکچرز علاقه‌مند به خرید این فیلم شد و تام کروز نیز حاضر به بازی در این فیلم بود.

در ماه نوامبر، جنیفر گارنر، زوئی سالدانا، مارک روفالو، کاترین کینر، الکس مالاری جونیور و واکر اسکوبل به جمع بازیگران اضافه شدند.

فیلمبرداری در نوامبر سال ۲۰۲۰ در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا آغاز شد.[۶] فیلمبرداری به طور رسمی در مارس ۲۰۲۱ به پایان رسید.

فیلم پروژه آدام بر اساس ۴۸ منتقد، امتیاز ۵۵ از ۱۰۰ را به دست آورده است که نشان‌دهنده «بررسی‌های مختلط یا متوسط» است.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم پروژه آدام

دست اندرکاران فیلم پروژه آدام

دیدگاه‌های فیلم پروژه آدام