فیلم چِری

فیلم چِری

Cherry
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.6
محدوده سنی +17
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم چِری

فیلم چِری Cherry یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر درام-جنایی به‌کارگردانی برادران روسو است که از سوی اپل تی‌وی پلاس در سال ۲۰۲۱ اکران شد.

آنجلا روسو-استوت فیلمنامه این فیلم را به همراه جسیکا گلدبرگ بر اساس کتابی به همین نام نوشته نیکو واکر به نگارش درآورده است.

نیکو واکر، جانباز و پزشک سابق ارتش ایالات متحده که هم‌اکنون به اتهام سرقت از بانک در زندان به سرمی‌برد، پس از دستگیری در زندان این کتاب را بر اساس زندگی واقعی خود نوشت.

این کتاب با تحسین جهانی منتقدان همراه بود و در لیست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفت. تام هالند و سی‌یرا براوو بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در سال ۲۰۱۸، شرکت ای‌جی‌بی‌او حق ساخت و انتشار فیلمی بر اساس رمان چری اثر نیکو واکر را دریافت کرد.

انتخاب بازیگران در مارس و اکتبر ۲۰۱۹ انجام شد. فیلم‌برداری این فیلم در ۸ اکتبر ۲۰۱۹ در ایالت اوهایو آغاز و در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۰ به اتمام رسید.

داستان:

داستان فیلم چِری دربارهٔ نیکو واکر، پزشک ارتش ایالات متحده است که پس از بازگشت از عراق و خدمت به ارتش آمریکا، دچار بیماری و اعتیاد به مواد مخدر می‌شود و در ادامه برای تأمین هزینه تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد.

تولید:

داستان رمان، دربارهٔ مرد جوانی به نام نیکو واکر است که تحصیل در دانشگاه را رها می‌کند و در ارتش ایالات متحده آمریکا ثبت نام می‌کند، او که از اختلال استرس بعد از حادثه رنج می‌برد، پس از بازگشت از جنگ و اعتیاد به مواد مخدر، تصمیم به دزدی از بانک می‌گیرد.

نیکو واکر در سال ۲۰۱۳، دستگیر و به زندان فدرال در اشلند، کنتاکی منتقل شد، او در طی دوران حبس خود شروع به نوشتن رمانی دربارهٔ وحشت جنگ و اعتیاد و براساس زندگی خود، کرد و در سال ۲۰۱۸، کتاب را منتشر کرد.

سرانجام در اوت سال ۲۰۱۸، شرکت تولیدی برادران روسو، ای‌جی‌بی‌او،

حق ساخت و انتشار فیلمی بر اساس رمان چری نوشته نیکو واکر را با

پرداخت یک میلیون دلار، دریافت کرد و برادران روسو به عنوان کارگردان

انتخاب شدند.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم چِری

دست اندرکاران فیلم چِری

دیدگاه‌های فیلم چِری