انیمیشن آواز

انیمیشن آواز

Sing
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.1
محدوده سنی +3
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن آواز

انیمیشن آواز Sing‎ یک پویانمایی رایانه‌ای سه‌بعدیِ موزیکال کمدی ساختهٔ ایلومینیشن اینترتینمنت است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. قسمت دوم این فیلم در تاریخ ۳ ژوئیه ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

داستان:

در جهان حیوانات انسان‌نما، یک کوالای خوش بین (متیو مک کانهی)به نام باستر مون، صاحب یک سالن اجرای موسیقی است و در آرزوی این است که از این طریق صاحب درآمدی زیادی شود؛ زیرا اولین بار که در کودکی با پدرش به یک اجرای موسیقی رفته بودند، علاقه زیادی در او ایجاد شد.

در مواجهه با مشکلات مالی، باستر به دوستش ادی نودلمن (جان سی ریلی) می‌گوید که او یک مسابقه آواز برگزار خواهد کرد.

دستیار باستر، خانم کراولی، چشم مصنوعی اش را گم می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا به اشتباه خانم کراولی جایزه ۱۰۰۰ دلاری این مسابقه را با دو صفر اضافه، ۱۰۰۰۰۰ دلار تعیین کند و آگهی‌های مسابقه قبل از اینکه بررسی شوند، از دفتر باستر به بیرون درز می‌کنند.

حیوانات با دیدن این آگهی، از تمامی شهر برای شرکت در مسابقه انتخابی جمع می‌شوند. کسانی که انتخاب شدند شامل: یک خوک اهلی خانه‌دار و مادر ۱۵ بچه به نام رزیتا (ریس ویترسپون)، یک موش اجراکننده خیابانی به نام مایک (ست مک فارلن)، یک گوریل گانگستر به نام جانی (تارون اگرتون)، یک جوجه تیغی با سبک پانک راک به نام اش (اسکارلت جوهانسون) و یک فیل نوجوان به نام مینا (توری کلی) …

در ادامه…

در ژانویه 2014 ، اعلام شد که گارت جنینگز یک فیلم کمدی انیمیشن برای

Universal Pictures and Illumination Entertainment ، در مورد “شجاعت

، رقابت و اجرای آهنگ” ، که در اصل با عنوان ناهار ،  و سپس انیمیشن آواز نامگذاری شده بود ، می نویسد و کارگردانی می کند. به عنوان خوانده می شود.

این فیلم به انیماتور ایگور خایت اختصاص دارد که در مارس 2016 درگذشت.

انیمیشن آواز را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماش کنید.

                                         WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران انیمیشن آواز

دیدگاه‌های انیمیشن آواز