فیلم راهبه 2

فیلم راهبه 2

The Nun II
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 5.8
محدوده سنی +17
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم راهبه 2

فیلم راهبه 2 The Nun II یک فیلم فراطبیعی ترسناک به کارگردانی مایکل چاوز و نویسندگی آکلا کوپر است. این فیلم به عنوان دنبالهٔ راهبه (۲۰۱۸) و به عنوان قسمت نهم در فرانچایز دنیای سینمایی احضار عمل می‌کند. جیمز وان و پیتر سفرن برای تهیه‌کنندگان این پروژه هستند.

راهبه ۲ توسط برادران وارنر در ۸ سپتامبر ۲۰۲۳ در ایالات متحده اکران شد. این فیلم ۲۳۱ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد، اما گزارش شد که به طور کلی نسبت به نسخه قبلی خود بهبود یافته است.

داستان:

«فرانسه—۱۹۵۶. یک کشیش به قتل می‌رسد. یک شر در حال گسترش است. دنبالهٔ این فیلم موفق جهانی، خواهر آیرین را دنبال می‌کند که بار دیگر با نیروی شیطانی والاک، راهبهٔ شیطانی روبرو می‌شود.»

در ادامه…

در اوت ۲۰۱۷، وان دربارهٔ امکان دنبالهٔ راهبه و داستان آن بحث کرد: «می‌دانم که اگر راهبه کار کند، کجا می‌تواند به کجا منتهی شود و چگونه این موضوع به داستان لورن مرتبط می‌شود تا آنرا با دو فیلم اول احضار راه‌اندازی کرده و همه آن‌ها را کامل کند.»

در آوریل ۲۰۱۹، پیتر سفرن اعلام کرد که دنباله راهبه در حال ساخت است. سافرن اظهار داشت که یک خط داستانی «واقعاً سرگرم‌کننده» برای فیلم در نظر گرفته شده و اظهار داشت که یک فیلم راهبه دیگر اجتناب‌ناپذیر است.

در اواخر همان ماه، آکلا کوپر به عنوان فیلمنامه‌نویس با پروژه قرارداد امضا کرد، در حالی که سافرن و جیمز وان به عنوان تهیه‌کننده کار خواهند کرد.

در فوریه ۲۰۲۲، تایسا فارمیگا اظهار داشت که با برادران وارنر در رابطه با بازی مجدد از فیلم اول گفتگو کرده‌است و خاطرنشان کرد که تأثیر دنیاگیری کروناویروس بر سینما پروژه را به تأخیر انداخته‌است.

در آوریل ۲۰۲۲، برادران وارنر رسماً این فیلم را به عنوان بخشی از فهرست آیندهٔ خود در انجمن ملی صاحبان سینما ۲۰۲۲ اعلام کرد.

روز بعد اعلام شد که مایکل چاوز کارگردانی فیلم راهبه 2 را بر عهده خواهد داشت.

تصویربرداری اصلی در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ آغاز شد.

بانی آرونز تأیید شد که دوباره در نقش والاک بازی خواهد کرد

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم راهبه 2

دست اندرکاران فیلم راهبه 2

دیدگاه‌های فیلم راهبه 2