فیلم فال گای

فیلم فال گای

The Fall Guy
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.3
محدوده سنی +13
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم فال گای

فیلم فال گای The Fall Guy یا مرد ساده‌لوح یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۴ به کارگردانی دیوید لیچ و نویسندگی درو پی‌یرس است. داستان فیلم در مورد بدل‌کاری است که روی فیلم اکشن به‌کارگردانی دوست دختر سابقش کار می‌کند، اما درگیر توطئه‌ای پیرامون بازیگر نقش اول فیلم می‌شود. در این فیلم رایان گاسلینگ، امیلی بلانت، آرون تیلور-جانسون، هانا وادینگهام، ترزا پالمر، استفانی شو و وینستون دوک ایفای نقش می‌کنند.

فال گای نخستین بار در ۱۲ مارس ۲۰۲۴ در جشنوارهٔ جنوب از جنوب غربی نمایش داده شد و در ۳ مهٔ همان سال به‌وسیلهٔ یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

خلاصه داستان:

یک بدل‌کار کتک خورده و قدیمی خود را در حال کار روی مجموعه فیلمی با ستاره‌ای می‌بیند که مدت‌ها پیش برای او بدکاری کرده و جایگزین او شده بود، سپس ستاره ناپدید می‌شود.

در ادامه…

تصویربرداری اصلی در اکتبر ۲۰۲۲ در سیدنی، استرالیا، در فاکس استودیوز استرالیا در مور پارک آغاز شد.

در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۳، پل بندرگاه سیدنی برای چند ساعت در روز به دلیل فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به رایان گاسلینگ بسته شد.

فیلمبرداری فیلم فال گای رسماً در ۲ مارس ۲۰۲۳ به پایان رسید.

این فیلم به‌طور کلی نظرات مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

در وبسایت راتن تومیتوز، ٪۸۵ از ۲۰۵ بررسی منتقدین مثبت است و این فیلم میانگینِ امتیاز ۷٫۲/۱۰ را در اختیار دارد. اجماع این وب‌سایت چنین می‌نویسد: «با اکشن، کمدی، عاشقانه، و یک جفت ستاره بسیار جفت‌وجور، فال گای ممکن است فیلم روزمرهٔ نادر با چیزی باشد که همه را سرگرم کند.»

پاین فیلم در متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس نظر ۴۹ منتقد امتیاز ۷۴ از ۱۰۰ را کسب کرده که نشان‌گر «نقدهای عموماً مطلوب» است.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم فال گای

دیدگاه‌های فیلم فال گای