انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

Puss in Boots: The Last Wish
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.9
محدوده سنی +3
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو Puss in Boots: The Last Wish فیلم پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی در ژانر کمدی-ماجراجویی از سال ۲۰۲۲ است، که توسط دریم‌ورکس انیمیشن تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده‌است.

این فیلم که دنباله‌ای بر گربه چکمه‌پوش (۲۰۱۱) است، ششمین فیلم در فرنچایز شرک محسوب می‌شود و کارگردانی آن را جوئل کرافورد به‌طور مشترک با ژانوئل مرکادو بر عهده دارد، و فیلمنامه‌نویس آن پل فیشر است.

آنتونیو باندراس و سلما هایک نقش‌های خود را به عنوان صداپیشه‌های گربه چکمه‌پوش و کیتی سافت‌پاوز تکرار می‌کنند و الیویا کلمن، هاروی گیلن، سامسون کایو، واگنر مورا ، آنتونی مندز، جان مولانی، فلورنس پیو، داواین جوی راندولف و ری وینستون نیز در آن حضور دارند.

داستان انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو پس از وقایع شرک برای همیشه (۲۰۱۰) جریان دارد، و سفر گربه چکمه‌پوش را دنبال می‌کند، که در پی از دست‌دادن ۸ مورد از ۹ زندگی‌اش، تصمیم می‌گیرد آخرین آرزوی عرفانی را برای یافتن «ستارهٔ آرزوها» بیابد و در همین حال با کمک دوستانش کیتی سافت‌پاوز و پریتو، با دشمنان خود گلدیلاکس، «بیگ» جک هورنر و «مرگ» که قصد شکار او را دارند، مقابله کند.

برنامه‌ریزی برای دنبالهٔ گربه چکمه‌پوش در نوامبر ۲۰۱۲ آغاز شد، زمانی که تهیه‌کننده اجرایی گیرمو دل تورو اعلام کرد که شخصیت اصلی را در یک ماجراجویی به «مکانی بسیار شگفت‌انگیز» خواهد برد.

وی همچنین بیان کرد که چند پیش‌نویس برای فیلمنامه تکمیل شده‌اند.

به گفته باندراس، کار بر روی دنباله در آوریل ۲۰۱۴ آغاز شد.

عنوان فیلم در ژوئن ۲۰۱۴ با نام «گربه چکمه‌پوش ۲: نُه زندگی و ۴۰ دزد» اعلام شد.

در نوامبر ۲۰۱۸، کریس ملداندری، بنیانگذار و مدیر عامل ایلومینیشن به عنوان تهیه‌کننده اجرایی تأیید شد.

در فوریه ۲۰۱۹ اعلام شد که این فیلم توسط باب پرسیچتی، یکی از سه کارگردان انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (۲۰۱۸) از سونی پیکچرز انیمیشن ساخته خواهد شد.

کرافورد بعداً در مارس ۲۰۲۱ به همراه مرکادو به عنوان مدیر جدید معرفی شد.

داستان:

در انیمیشن گربه چکمه پوش: آخرین آرزو Puss in Boots: The Last Wish 2022 گربه چکمه پوش متوجه می‌شود که به دلیل اشتیاق زیادش در ماجراجویی هشت جان از نه جان خود را از دست داده است.

حال گربه چکمه پوش سفری حماسی را آغاز می‌کند تا آخرین آرزوی افسانه‌ای خود را کشف کرده و زندگی نه گانه‌اش را بار دیگر به دست آورد…

 

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

دست اندرکاران انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

دیدگاه‌های انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو