فیلم آنابل: آفرینش

فیلم آنابل: آفرینش

Annabelle: Creation
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 6.5
محدوده سنی +17
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم آنابل: آفرینش

فیلم آنابل: آفرینش  Annabelle: Creation یک فیلم آمریکایی در سبک فراطبیعی و ترسناک، به نویسندگی گری دوبرمن و کارگردانی دیوید اف. سندبرگ است.

آنابل: آفرینش پیش‌درآمدی بر فیلم آنابل (۲۰۱۴) و چهارمین قسمت در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود، که منشأ تسخیر شدن عروسک آنابل را به تصویر می‌کشد.

در این فیلم بازیگرانی همچون استفانی سیگمن، تالیثا بیتمن، لولو ویلسون، آنتونی لاپالیا و میراندا اتو ایفای نقش می‌کنند. این فیلم در ۱۱ اوت ۲۰۱۷ در ایالات متحده اکران شد.

فیلم آنابل: آفرینش با واکنش مثبت منتقدین همراه بوده‌است. پایگاه اینترنتی راتن تومیتوز گزارش کرد که ۶۸٪ منتقدان آنابل: آفرینش را مثبت ارزیابی کرده‌اند که این میانگین از روی ۱۴۱ نقد بدست آمده‌است.

در سایت متاکریتیک نیز فیلم امتیاز ۶۲/۱۰۰ را گرفته‌است که این نمره بر اساس ۲۹ نقد بدست آمده‌است.

داستان:

فیلم داستان یک عروسک‌ساز و همسرش را روایت می‌کند که دوازده سال بعد از مرگ غم‌انگیز دختر کوچکشان، به یک کشیش و چند یتیم همراه او در خانهٔ خود پناه می‌دهند، اما بعد از آن فقط شاهد هدف قرار گرفتن آن‌ها توسط موجود وحشتناک و دیوانه‌ای که خودشان خلق کرده‌اند هستند؛ اگرچه آنها فقط می‌خواستند دخترشان برگردد… ولی نمی‌دانستند با این کارشان شیطان بزرگی را احضار می‌کنند، در آخر فیلم این شیطان به کالبد یکی از بچه‌ها که جنیس نام دارد هجوم می‌برد و آن را در نوجوانی به آنابل هیگینز تبدیل می‌کند.

در اکتبر 2015 ، تأیید شد که دنباله آنابل در حال توسعه است.

دیوید اف سندبرگ جان مار جان لئونتی آنابل را به عنوان کارگردان دنباله در مارس 2016 گرفت.

او خود را از طرفداران حق رای دادن ، به ویژه فیلم اول ، توصیف کرده است ، زیرا آنها “از جهات مختلف بیشتر یک فیلم ترسناک کلاسیک و قدیمی بودند.

جیمز وان و سینمای نیو لاین به سندبرگ نزدیک شدند تا پس از تولید در

Lights Out ، پس از آنکه تحت تاثیر برش های اولیه فیلم قرار گرفتند ،

سکانس بعدی را بر عهده بگیرد.

فیلم آنابل: آفرینش را می توانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                      WWW.TELEMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم آنابل: آفرینش

دیدگاه‌های فیلم آنابل: آفرینش