فیلم روح‌شده

فیلم روح‌شده

Ghosted
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 5.8
محدوده سنی +13
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم روح‌شده

فیلم روح‌شده Ghosted یک فیلم کمدی اکشن-ماجراجویی عاشقانهٔ آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی دکستر فلچر است. این فیلم توسط اسکای‌دنس مدیا تولید شده و کریس ایوانز و آنا د آرماس در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

روح‌شده در ۲۱ آوریل ۲۰۲۳ توسط اپل تی‌وی پلاس منتشر شد. این فیلم نقدهای منفی از سوی منتقدان دریافت کرد.

داستان:

این فیلم داستان پسری را روایت می کند که یک روز را با یک دختر می گذراند و آن دختر بعد از آن روز به طور کامل ارتباطـش را با او قطع میکند.

ولی از جایی که پسر عاشق او شده بود به دنبالش میرود و طی حوادث عجیب و غریب دختر اورا پیدا میکند و متوجه میشود که او یک شخصیت مهم است و…

در ادامه…

در اوت ۲۰۲۱، کریس ایوانز و اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم وارد مذاکره شدند، فیلمی که توسط فیلمنامه‌نویسان پال ورنیک و رت ریس به اسکای‌دنس مدیا ارائه شد و دکستر فلچر نیز کارگردان آن بود.

جوهانسون در دسامبر ۲۰۲۱ مجبور شد به دلیل یک درگیری در برنامه‌ریزی از فیلم خارج شود که منجر به انتخاب آنا د آرماس به جای او شد.

آدرین برودی در فوریه ۲۰۲۲ به بازیگران پیوست.

مایک مو، ایمی سداریس، تیم بلیک نلسون و تیت داناوان در ماه مارس اضافه شدند.

فیلمبرداری طبق اعلام فلچر در ۱۴ فوریه ۲۰۲۲ آغاز شد، که آتلانتا و واشینگتن، دی.سی. به عنوان مکان‌های فیلمبرداری اعلام شد و در ۱۲ مه ۲۰۲۲ به پایان رسید.

فیلم روح‌شده در ۲۱ آوریل ۲۰۲۳ توسط اپل تی‌وی پلاس منتشر شد.

در وبسایت راتن تومیتوز، ٪۳۱ از ۶۱ بررسی منتقدین مثبت است و این فیلم میانگینِ امتیاز ۴٫۳/۱۰ را در اختیار دارد. اجماع این وب‌سایت چنین می‌نویسد: «در حالی که روح‌شده بی‌حالانه میان اکشن، کمدی و عاشقانه شناور است بدون اینکه به کلیتی رضایت‌بخش تبدیل شود، گروهی هم‌سرا از صدای اعتراض به‌دست می‌آورد.»

این فیلم در متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس نظر ۲۵ منتقد امتیاز ۳۴ از ۱۰۰ را کسب کرده که نشان‌گر «نقدهای عموما نامطلوب» است.

بنجامین لی در گاردین از فیلم و همچنین عدم وجود جاذبه و احساس بین د آرماس و ایوانز انتقاد کرد.

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم روح‌شده

دست اندرکاران فیلم روح‌شده

دیدگاه‌های فیلم روح‌شده