فیلم مردی از جنس فولاد

فیلم مردی از جنس فولاد

Man of Steel
امتیاز تلموند امتیاز داده نشده
: 7.0
محدوده سنی +13
برچسب‌ها:
نشان کردن
1 ستاره2 ستاره
Loading...

درباره فیلم مردی از جنس فولاد

فیلم مردی از جنس فولاد  Man of Steel نام یک فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی دیوید اس. گویر می‌باشد. کریستوفر نولان از تهیه‌کنندگان این فیلم است.

این فیلم دارای روایتی غیر خطی است و بر پایه شخصیت سوپرمن کتاب‌های کمیک شرکت دی‌سی کامیکس ساخته شده‌است و بازراه‌اندازی مجموعه فیلم‌های سوپرمن به حساب می‌آید.

هنری کویل در نقش سوپرمن، امی آدامز در نقش لوئیس لین، مایکل شانون در نقش ژنرال زاد، دایان لین در نقش مارتا کنت، کوین کاستنر در نقش جاناتان کنت، لارنس فیشبرن در نقش پری وایت و راسل کرو در نقش جور-ال در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم مردی از جنس فولاد در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۳ به صورت جهانی اکران شد.

داستان:

سیارهٔ کریپتون خانهٔ یک تمدن فوق پیشرفته است که قرن‌هاست به مکتب جبرگرایی پایبند است.

اما این سیاره به دلیل ناپایداریِ هستهٔ مرکزیِ سیاره در حال فروپاشی‌ست و لحظات آخر خود را سپری می‌کند. ساکنان کریپتان بر سر اینکه چگونه با این مسئله مقابله کنند در این لحظات آخر با یکدیگر به نزاع برخاسته‌اند.(فیلم مردی از جنس فولاد)

کودتایی انجام می‌شود که در آن ژنرال زاد (بازیگری مایکل شانون) سعی در تصرف و کنترل اوضاع را دارد. اما دیری نمی‌پاید که کودتایش شکست خورده و محکوم به حبس در یک سیاهچاله می‌گردد.

از سوی دیگر جُر-اِل (بازیگری راسل کرو) که ریاست دیوان عالی آکادمی علوم و دانش کریپتان را بر عهده دارد برای نخستین‌بار به‌طور مخفی فرزندی به روش زایش طبیعی به دنیا می‌آورد.

او معتقد به آزادی انتخاب است و ریشهٔ افول تمدن کریپتون را در اصول جبرگرایی‌شان می‌داند. نام فرزند پسر خود را کَل-اِل (Kal-El) می‌گذارد. سپس جُر-اِل (Jor-El) در میانهٔ مخمصهٔ کودتا به مرکز زاد و ولد سیاره رفته و پایگاه داده‌های دی ان آی تمدن کریپتان (بنام کودکس) را ربوده، آن را به خانهٔ خود آورده و درون ژن فرزند خود دانلود (مخفی) کرده و نوزاد را سپس در لحظات آخر با یک سفینهٔ نجات راهی مکانی دور دست در عالم (به نام سیارهٔ زمین) می‌کند.

فیلم مردی از جنس فولاد را میتوانید با دوبله فارسی از تلموند دانلود و تماشا کنید.

                                     WWW.TELMOND.IR

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران فیلم مردی از جنس فولاد

دیدگاه‌های فیلم مردی از جنس فولاد